Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Fazla kilolarınızdan kolayca kurtulup ideal kilonuza kavuşabileceğiniz Zayıflatıcı Manyetik Diyet Yüzüğü 30 TL yerine 14,90 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu fırsat 2 ay geçerlidir.)
Bu fırsatı hemen paylaş:
30,00 TL
fiyatı: 14,90 TL
indirim
%50
kazancınız
15,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu fırsat 17 Ekim - 17 Aralık 2011 tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Sipariş vermek için FG Pazarlama'yı aradığınızda e-posta yoluyla size gönderilmiş olan fırsat kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Siparişlerinizi 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26 numaralı telefonları arayıp fırsat kodunuz, isminiz, adres bilginiz ve telefon numaranızı yazarak verebilirsiniz.
 • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
 • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

 • Kullanımı kolay, zahmetsiz ve sağlıklıdır
 • Hızlı yağ yakımı sağlayarak zayıflamada etkilidir
 • Metabolizmanızın kusursuz çalışmasını sağlar
 • Açlık hissi yaşamadan hızlı kilo vermenizi sağlar
 • Kan dolaşımınızı hızlandırarak varis oluşumunu engeller.
 • Zaman geçse de yüzük etkisini kaybetmemektedir. 
İdeal kiloma ulaşabilecek miyim? Yaptığım diyet, çektiğim sıkıntıya değecek mi?  Yeniden kilo alır mıyım? derdine "Manyetik Diyet Yüzüğü" ile son verebilirsiniz! Bu minik yüzükler sayesinde açlık etkisi hissetmeden çok daha rahat diyet yapabileceksiniz! Fazla kilolarınızdan kolayca kurtulup ideal kilonuza kavuşabileceğiniz Zayıflatıcı Manyetik Diyet Yüzüğüne 30 TL yerine 14,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz! Üstelik tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz.

Nasıl Zayıflatıyor?
Diyet yüzük, Akupunktur ile aynı ilkeyi kullanır ve bu Refleksoloji olarak bilinir. Refleksoloji, ayak tabanlarından vücudun diğer bölgelerini uyarmasını sağlayan basınç (acupress) yöntemi ile sinir sistemine sinyaller gönderir. Beyin ona iletilen sinyaller doğrultusunda vücudunuzun düzenli çalışmasını sağlar. Diyet Yüzük, modern tıp ile geleneksel akupunktur tekniklerini birleştirmiş etkili bir yöntemdir. Mucize Yüzük, eski Çin tıbbında 2. kalp olarak bilinen ayak başparmağı bölgesinde bulunan noktadan, beyni ve sinir sistemini 1.100 Gauss manyetik etkili minik mıknatıslarla uyarır. Ayak başparmağına yapılan bu baskı beynimizdeki açlık merkezine etki eder, yeme arzusunu bastırır ve tokluk hissi oluşturur. Böylece aç kalmadan kilo vermeniz kolaylaşır. 


Ürün Özellikleri:
Kullanımı kolay, zahmetsiz ve sağlıklıdır. Hızlı yağ yakımı sağlayarak zayıflamada etkilidir. Metabolizmanızın kusursuz çalışmasını sağlar.
Açlık hissi yaşamadan hızlı kilo vermenizi sağlar. Gün boyu parmağınızdan çıkarmasanızda varlığı sizi rahatsız etmeyecek, aksine akupunktur etkisiyle sizi oldukça neşeli kılacaktır. Kan dolaşımınızı hızlandırarak varis oluşumunu engeller. Zaman geçse de yüzük etkisini kaybetmemektedir. 

Ürünün Faydaları:
Beyinde bulunan iştah merkezini etkileyerek kişinin iştahını düzenler ve kullanıcı çok az yemekle doyar. Mide asit salgısını azalttığı için diyet sırasında kullanıcının mide kazıntısı ve mide yanması gibi sorunları olmaz. Diyet sırasında halsizliği ve bitkinliği önler. Kullanıcı kendini daha dinç hisseder. Metabolizma hızını düzenler. Seratonin ve endorfin seviyesini artırarak diyet sırasında kişiye huzur verir ve sedasyon sağlar. Böylece diyet yapan kişi yemek yeme zevkinin kısıtlamasından dolayı huzursuz ve sinirli olmaz. Ayak bölgesinde başparmak ortasında bulunan hipofiz bezi uyarılarak büyüme hormonu salgılanmasına neden olur.  Bunun vücuttaki yağ kitlesini kas kitlesine çeviren bir işlevi vardır. Metabolizma hızını yükseltir. Bir saatlik kullanım 15 dakika spor yapmaya eş değerde etki yapar. Vücut yağ indeksinin azalmasına yardımcı olur. Sigarayı bıraktıktan sonra oluşan kilo alımını engeller. Varislerin iyileşmesine yardımcı olur ve yeni varis oluşumunu engeller. Detox etkisiyle, toksinleri vücut dışına atar.Ürün Kullanımı:
Mıknatısların bakış yönü ayağa doğru takılırken mıknatısların çıkıntılı olan tarafının içe gelerek mıknatısların ayak başparmağı tabanına temas halinde olduğuna emin olunmalıdır. Yüzük, ayağınıza rahatsızlık verdiğinde bir müddet çıkarmanız gerekmektedir. Takıldıktan sonra ayakta kan dolaşımının artmasından dolayı ilk gün ısınma hissi oluşacaktır. Bu süre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Kullanmaya başlar başlamaz etki gösterdiği halde maksimum etki yaklaşık 1 hafta sonra gözlemlenebilecektir.  Bu süre içinde Diyet Yüzük günde toplam 2 saatten fazla ayaktan çıkarılmamalıdır. Bu sürenin 2 saati aşması maksimum etki sürecinin uzamasına sebep olacaktır. Yüzük maksimum etkiye ulaştıktan sonra mümkün olduğunca uzun sürelerde ayak başparmağına takılı tutulmalıdır. Detoks etkisi için günde en az 8 bardak su içilmesi önerilir.

Uyarılar:
Yüzük ayağınızda rahatsızlık verdiğinde çıkartınız. Çocukların erişebileceği yerlerde bırakmayınız. Kalp pili ve hassas protez kullananların diyet yüzüğünü takmadan önce hekimlerine danışmaları gerekmektedir.  

FG Pazarlama

Adres : 3.Sok.Orta Mah.Dünya İş Merkezi Kat:1 / Sakarya
Telefon : 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26
Faks : 0264 281 43 44
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin