Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Dişlerinizi kısa sürede beyazlatacak devrim niteliğinde bir sistem Importance 50 TL yerine 19,90 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu fırsat 2 ay boyunca geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
50,00 TL
fiyatı: 19,90 TL
indirim
%60
kazancınız
30,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu fırsat 25 Eylül - 25 Kasım 2011 tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Sipariş vermek için FG Pazarlama'yı aradığınızda e-posta yoluyla size gönderilmiş olan fırsat kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Siparişlerinizi 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26 numaralı telefonları arayıp fırsat kodunuz, isminiz, adres bilginiz ve telefon numaranızı yazarak verebilirsiniz.
 • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
 • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

 • Dünyada en çok kullanılan beyazlatma ürünüdür. 
 • Jelinde bulunan özel formülü ve kendine özgü ışık teknoloji ise ile dişlerinizi 10 dakika gibi kısa bir sürede beyazlatır.
 • Kullanımı kolay ve zahmetsizdir. 
 • Benzer ürünlere göre 4 kat daha etkili ve 2 kat daha hızlı dişlerinizi beyazlatır.
 • Özel günlerde ve dişlerinizin bembeyaz olmasını istediğiniz anlarda en büyük yardımcınızdır.
Saatlerce zaman harcamadan, diş hekimine avuç dolusu para vermeden bembeyaz dişlere sahip olmayı kim istemezki? White Light 50 TL yerine 19,90 TL'ye sizi bekliyor. Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz.
 
Artık sararan dişlerinizi konuşurken veya gülerken saklamanıza gerek yok! Çünkü White Light kullanarak dilediğiniz kadar mutlu ve çekici gülümseyebilirsiniz. White Light'ın benzersiz mavi ışık teknolojisi dişlerinizi beyazlatmada en büyük yardımcınız.


 
White Light evde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. İleri derecede beyaz ışık ile formüle edilmiş diş jeli, çabucak yüzeydeki lekeleri yok eder ve gömülü lekeleri ortadan kaldırmak için derinlere nüfuz eder. Bütün bu işlemler sadece 10 dakikada gerçekleşir. White Light, diş beyazlatmada en etkili yöntem olan lazer teknolojisini artık evinize getiriyor. Hızlı ve kolay kullanımı sayesinde, dişlerinizin en etkili biçimde beyazlamasına ve istediğiniz gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı oluyor. 


FG Pazarlama

Adres : 3.Sok.Orta Mah.Dünya İş Merkezi Kat:1 / Sakarya
Telefon : 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26
Faks : 0264 281 43 44
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin