Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Otomobilinizin ustası Speedy Araç bakımdan Babalar Gününe özel, Periyodik Bakım Paketi : Motor Yağı (Petline) + Yağ Filtresi + Hava Filtresi + Klima Filtresi. 80 TL lik İndirim Kuponu %90 Kampenya fırsatı ile 8 TL!
(Bu fırsat 31 Temmuz'a kadar geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
80,00 TL
fiyatı: 8 TL
indirim
%90
kazancınız
72,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu fırsat ile Speedy servislerinde bakım paketi için kullanabileceğiniz 80 TL değerinde hediye çekiniz için 8 TL ödeyebilirsiniz.
 • Her fırsat kodu bir bakım paketi için kullanılabilir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Aracınızın markasına ait bakım paketinin fiyatını almak için aşağıdaki servis numaralarını arayabilirsiniz.
 • Bakım kampanyası fiyatları aşağıda detaylarda belirtilmiştir.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Bu fırsat 31 Temmuz 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Öne Çıkanlar

 • Speedy'de sadece onaylı, uygun fiyatlı, orijinal yedek parça kullanılır.
 • Gerekli hizmeti alabilmek için dilediğiniz anda Speedy'e gelebilirsiz. Çünkü Speedy'de randevusuz ve anında hizmet verilir.
 • Her türlü "orijinal parça ve işçilik" Türkiye ve Avrupa'daki tüm Speedy servis noktalarında garanti kapsamındadır.
 • Bu fırsat moto hacmi 2lt ye kadar olan araçlar için geçerlidir.
 • Bu fırsat kuponu SPEEDY KASTAMONU, SPEEDY ADAPAZARI, SPEEDY İZMİT, SPEEDY K. MARAŞ servislerinde geçerlidir.
Bu bakım kaçmaz!

Kampenya'dan; Türkiye'nin kalitesi ve servisleri ile önde gelen firmalarından biri olan Speedy'den size ve arabanıza çok özel fırsat! Speedy servislerinde 80 TL değerinde hediye çekiniz için 8 TL ödeyin! Sevdiklerinizi güvenle taşımak için arabanızı ihmal etmeyin, bu indirimli fırsattan mutlaka yararlanın!

Kampanya dahilindeki bakım paketi içindekiler:
 • Hava Filtresi
 • Yağ Filtresi
 • Klima Filtresi
 • İşçilik
Araç bakım fiyatlarında tüm modellerde fiyatları sabitledik. Araç markalarına göre bakım fiyatları :
 • Renault Tüm Modellere toplam bakım fiyatı 178 TL (Kampenya Fırsat Kuponuyla  98 TL)
 • Fiat Tüm Modellere toplam bakım fiyatı 171 TL (Kampenya Fırsat Kuponuyla  91 TL)
 • Peugeot Tüm Modellere toplam bakım fiyatı 166 TL (Kampenya Fırsat Kuponuyla  86 TL)
 • Hyundai Tüm Modellere toplam bakım fiyatı 183 TL (Kampenya Fırsat Kuponuyla  103 TL)
 • Opel Tüm Modellere toplam bakım fiyatı 183 TL (Kampenya Fırsat Kuponuyla  103 TL)
Neden Speedy tercih edilmeli?

Biz her zaman yakınınızda hizmetinize hazırız. Türkiye'nin birçok yerinde yaklaşık 20 SPEEDY merkeziyle, evininizden veya işyerinizden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz haftada 6 gün (AVM noktalarımız haftanın 7 günü çalışmaktadır.) geniş zaman aralıklarında ve randevusuz, hazır olarak sizi karşılarlar.

Biz arabanızı çok iyi tanıyoruz. Teknisyenlerimiz markaları, yaşları, kilometreleri ne olursa olsun, en yeni modeller dâhil olmak üzere, tüm araçlara müdahale edebilmek için düzenli olarak eğitim görmektedirler.

Sizlere randevu gerektirmeden, ücretsiz bir rapor sunuyoruz. Güveninizi kazanmak için, herhangi bir müdahaleden önce sizi SPEEDY' ye getiren sorunu açıkça belirlemek için ücretsiz bir rapor hazırlıyoruz. Kendinize en uygun saatte randevusuz gelebilirsiniz.

Size bedava ve taahhütsüz bir ücret teklifi veriyoruz. Tamir ve Bakım ödemelerinizi planlamanıza ve hesaplamanıza yardımcı olmak amacıyla SPEEDY size, müdahale ne olursa olsun bedava ve taahhütsüz bir ücret teklifi hazırlıyor. Bu teklif ışığında tamir işlerini bize vermeniz halinde size teklifimizle tamamen aynı tutarda bir fatura düzenliyoruz.

Arabanızın bakımı için size özel öneriler sunuyoruz. Aracınız, kullanımınız ve bütçeniz doğrultusunda teknisyenlerimiz sizlere sadece gerekli olan parçaları değiştirme ve arabanızın uzun ömürlülüğünü sağlamak amacıyla doğru bakım yapma önerileri sunuyorlar.

Servis dâhil, kaliteli ürünleri size en iyi fiyata sunuyoruz. Bütçenizi mümkün olduğunca göz önünde tutarak en doğru fiyata tam güvenli bir sürüş sağlamanız için ihtiyaçlarınıza cevap vermek istiyoruz. Lastiklerde olduğu gibi geniş yelpazeli diğer ürünlerde de yıl boyunca size, büyük markaların fırsatlarını sunuyoruz.

Anında müdahale ediyoruz. Yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Aracınızı asgari zamanda teslim etmek amacıyla merkezlerimiz her türlü müdahale için geniş çaptaki gerekli parçaları stoklarında tutuyorlar ya da hızlı sipariş ile getirtiyorlar.

Tüm işlemlerimiz işçilik ve parça garantilidir. SPEEDY'de sistematik olarak parçalarda ve işçilikte, tüm SPEEDY Türkiye merkezlerinde geçerli olan garantiden faydalanıyorsunuz.

Tüm teknisyenlerimiz birer uzman. SPEEDY iyi bir hizmet kalitesi sağlamaktan gurur duyuyor ve bu titizlik işbirlikçilerimizin yetkinlikleri sayesinde ortaya çıkıyor. Bu yüzden teknisyenlerimiz sürekli eğitim alıyorlar. Diğer yandan, üreticiler ve büyük parça tedarikçileri tarafından sağlanan son nesil teşhis yöntemlerini ve malzemelerini kullanıyoruz.

Rahatlığınız bizi çok ilgilendiriyor. Tüm SPEEDY merkezlerinde, dergi ve sıcak içeceğin ikram edildiği bir bekleme salonu bulabilirsiniz. Bu camlı alanda rahatça bekleyebilir ve teknisyenlerimizin aracınıza müdahalesini tüm şeffaflığıyla izleyebilirsiniz.

Biz kurulduğumuzdan bu yana en büyük markalarla çalışıyoruz. SPEEDY'de aracınız için her zaman orjinal parçalar bulunduruyoruz. Bu parçalar bize otomobil üreticilerinin resmi tedarikçileri tarafından temin ediliyor.

Tüm atıklarımızı topluyor ve geri dönüşümde kullanıyoruz. SPEEDY çevreye saygı ve çevreyi koruma konusunda ciddi yatırımlar yapıyor. Uzun yıllardır atıklarımızın yönetimini yürürlükteki yasanın çok daha üstünde organize ediyoruz.

Speedy Adapazarı

Adres : Yenisakarya Cad. No:112 BP Petrol İstasyonu Adapazarı / Sakarya
Telefon : 0264 241 06 86 www.speedy.com.tr

Speedy Kastamonu

Adres : İnönü Mah. Taşköprü No:38 / Kastamonu
Telefon : 0366 212 10 11

Speedy İzmit

Adres : İzmit CarrefourSa Otopark Alanı / Kocaeli
Telefon : 0262 3353540

Speedy Kahramanmaraş

Adres : Mehmet Akif Mah. R Tayyip Erdogan Bulvarı No: 108 / Kahramanmaraş
Telefon : 0344 2361550
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin