Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Sinüzit ve Migren için Royal Gold Mikrofiber Saç Bonesi 30 TL yerine %50 kampenya indirimi ile 14,90 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu fırsat 2 ay boyunca geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
30,00 TL
fiyatı: 14,90 TL
indirim
%50
kazancınız
15,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

  • Bu fırsat 2 Ekim - 2 Aralık 2011 tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
  • Sipariş vermek için FG Pazarlama'yı aradığınızda e-posta yoluyla size gönderilmiş olan fırsat kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.
  • Siparişlerinizi 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26 numaralı telefonları arayıp fırsat kodunuz, isminiz, adres bilginiz ve telefon numaranızı yazarak verebilirsiniz.
  • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
  • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

  • Normal havludan 10 kat daha fazla su emiş gücüne sahiptir
  • 100 kat daha ince Silva Mikrofiber iplikten üretilmiştir
  • Duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanabilirsiniz
Saçlarınızı daha kolay sürede kırılmadan kolayca kurulayabilmenizi sağlayan Royal Gold Mikrofiber Saç Bonesi Sinüzit ve Migren İçin Baş Havlusu 30 TL yerine %50 kampenya indirimi ile 14,90 TL'ye sizi bekliyor. Üstelik tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz.

Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesini duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanabilirsiniz. Ayrıca mikrofiber saç bonesi, sinüzit ve migreni olan kullanıcılar için ideal bir üründür.Sinüzit ve Migren İçin Mikrofiber Saç Bonesi'nin Kullanımı:
Mikrofiber saç bonesindeki ilik üstte kalacak şekilde başımızın ön kısmından başlayarak yerleştirin. Düzgün bir şekilde içine yerleştirdiğiniz saçlarınızı büküp boneye sararak başınızın üstüne getirin. Son olarak bonenin arka ucunu ön taraftaki ilik içinden geçirerek sabitleyin.

Mikrofiber Saç Bonesi ile saçlarınızı daha kısa sürede saçlarınızı kırmadan kolayca kurulayabilirsiniz. Normal havludan on kat daha fazla su emiş gücüne sahip olan mikrofiber saç bonesi duşta, saunada, boyama sonrası ve saç bakımında kullanılır. Ayrıca sinüzit ve migreni olanlar için ideal bir üründür.

Cildinize ve saçlarınıza dost olan bu ürün saç telinden 100 kat daha ince Silva Mikrofiber iplikten üretilmiştir. Beyazlatıcı ve ağartıcıları ürünümüzle birlikte kullanmayınız.

FG Pazarlama

Adres : 3.Sok.Orta Mah.Dünya İş Merkezi Kat:1 / Sakarya
Telefon : 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26
Faks : 0264 281 43 44
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin