Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Gümüş İyonu Mucizesiyle Tanışın! Leaf Action Gümüş İyonlu 4'lü Kozmetik Bakım Seti 179 TL Yerine 49 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu Fırsat 1 Ay Geçerlidir.)
Bu fırsatı hemen paylaş:
179,00 TL
fiyatı: 49 TL
indirim
%72
kazancınız
130,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

  • Bu fırsat 23 Ekim - 23 Kasim 2011 tarihleri arasında bir ay boyunca geçerlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
  • Siparişlerinizi  www.gumusmucizesi.com adresinden Sipariş Formunu doldurarak ya da 553 999 0 999 - 553 444 0 606 - 312 466 44 88 nolu telefon numaralarından verebilirsiniz.
  • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
  • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

  • 4’lü set içerisinde; Gümüş İyonlu Cilt Tazeleyici Su (50ml), İyonlu Cilt Bakım Yağı (50ml), İyonlu Cilt Bakım Kremi (50ml), Gümüş İyonlu Şampuan (400ml) bulunmaktadır
  • Gümüş iyonu sayesinde cildin daha geç yaşlanmasını sağlar, cilde sağlık ve canlılık kazandırır ve cildin selülitlenmesini engeller.
  • Özellikle ciltteki kırışık ve çatlakların giderilmesinde yardımcıdır
  • Yıpranmış, kuru ve çatlak ciltlerde; canlılık, parlaklık ve nemlilik sağlanmasına yardımcı olur
  • Kozmetik ürün yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürün içerisinde bulunan Kolloidal Gümüş İyonu PPM değerleri Tübitak ATAL tarafından tespit edilmiştir
Son yıllarda dünyada adından oldukça fazla söz ettiren doğal antibiyotik gümüş iyonu, ozonlanmış zeytinyağı'nın kullanıldığı her alanda güvenle kullanılabilir. İçerdiği doğal antibiyotik gümüş iyonu ve zeytinyağının doğal ve mucizevi emilimi sayesinde mucizevi bir etkiye sahiptir.
 


Gümüş İyonu Nedir? 
Kolloidal Gümüş olarak da adlandırılan gümüş iyonunun (geniş spektrumlu antimikrobiyal), yıllar boyunca birçok bulaşıcı hastalığın tedavisi için kullanıldığı bilinmektedir. Özellikle bazı grip türleri veya bulaşıcı hastalıkların iyileştirilmesinde alternatif tıbbın gözdesi olmayı başarmıştır. Geniş spektrumlu antimikrobiyal ajan olarak gümüş iyonu ilgi odağı olmuştur.
 
Gümüş iyonu nasıl çalışır? 
Kolloidal gümüş iyonu bir virüsün, bakterinin, mantarın yakınında bulunması, bu mikro organizmaların oksijen metabolizma enziminin çalışmasını engelliyor. Mikro organizmaların oksijen metabolizmalarını, bizim ciğerlerimize benzetirsek bir manada gümüş iyonları bu mikro organizmaların ciğerlerini çalışmaz hale getiriyor. Bir kaç dakika içinde hastalığa neden olan mikro organizma, boğuluyor ve ölüyor. Vücuttan bağışıklık sistemi vasıtasıyla atılıyor. Faydalı enzimleri de öldüren kimyasal antibiyotiklerin aksine, kolloidal gümüş insan vücudundaki faydalı enzimlere bir zarar vermeden sadece tek hücreli mikro organizmaların enzimlerini yok eder. Kolloidal gümüş insanlar, bitkiler ve bütün çok hücreli canlılar için güvenlidir.Gümüş İyonlu Cilt Tazeleyici Su 50ml 
Leafaction Gümüş İyonlu Cilt Tazeleyici Su, FDA (U.S. Food and Drug Administration) onaylı Yüksek Nano Teknoloji cihazlar kullanılarak elde edilen Kolloidal Gümüş İyonu'nun, distile edilmiş suya yüklenmesi ile elde edilmiştir ve cilt tazeleyici özelliğe sahiptir.
Kozmetik ürün yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürün içerisinde bulunan Kolloidal Gümüş İyonu PPM değerleri Tübitak ATAL tarafından tespit edilmiştir.
Gümüş iyonlu cilt tazeleyici su, tüm ciltte kullanılabileceği gibi, özellikle koltukaltı ve genital bölge gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilir. Yıpranmış, kuru ve çatlak ciltlerde; canlılık, parlaklık ve nemlilik sağlanmasına yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

İyonlu Cilt Bakım Yağı 50ml 
Leafaction Gümüş İyonlu Cilt Bakım Yağı, FDA (U.S. Food and Drug Administration) onaylı Yüksek Nano Teknoloji cihazlar kullanılarak elde edilen Kolloidal Gümüş İyonu'nun, 0.5 asit derecesindeki çok yüksek kalite zeytinyağına yüklenmesi ile elde edilmiştir.
Zeytinyağının bilinen çabuk emilim, cilt nemlendirici, yara kapatıcı, çatlakları önleyici etkilerinin yanı sıra, yüklenen gümüş iyonu sayesinde cildin daha geç yaşlanmasını sağladığı, cilde sağlık ve canlılık kazandırdığı ve cildin selülitlenmesini engellediği söylenebilir.
Leafaction Gümüş İyonlu cilt Tazeleyici Yağ'ın içilmesi ve dahili kullanımı önerilmemektedir.
Gece yatmadan kullanılması durumunda, ciltte daha uzun süre kalmasına bağlı olarak etkinliğinin arttığı gözlemlenmektedir.
Gümüş Alerjisi Olanlarda Kullanılmaması Gereklidir.
Kozmetik ürün yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürün içerisinde bulunan Kolloidal Gümüş İyonu PPM değerleri Tübitak ATAL tarafından tespit edilmiştir.
Yıpranmış, kuru ve çatlak ciltlerde, canlılık, parlaklık ve nemlilik sağlanmasına yardımcı olarak kullanabilirsiniz.İyonlu Cilt Bakım Kremi 50ml 
Leafaction Gümüş İyonlu Cilt Tazeleyici Su, FDA (U.S. Food and Drug Administration) onaylı Yüksek Nano Teknoloji cihazlar kullanılarak elde edilen Kolloidal Gümüş İyonu'nun, kremde kullanılan yağlara yüklenmesi ile elde edilmiştir.
Kozmetik ürün yönetmeliğine uygun olarak üretilen ürün içerisinde bulunan Kolloidal Gümüş İyonu PPM değerleri Tübitak ATAL tarafından tespit edilmiştir.
Tüm ciltte günün herhangi bir saatinde rahatlıkla kullanılabilir. Gümüş İyonlu Cilt Bakım Kremi, özellikle ciltteki kırışık ve çatlakların giderilmesinde yardımcıdır.

Gümüş İyonlu Şampuan 400ml 
Leafaction Gümüş İyonlu Şampuan, içerdiği bitkisel formülü ile saçtaki kepek problemi ve dökülme sorununun giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca tüm vücutta rahatlıkla kullanılabilir ve içerdiği yüksek miktardaki gümüş iyonu sayesinde cilt üzerinde de olumlu etkilere sahiptir.b

Leaf Action

Adres : - / Ankara
Telefon : 553 999 0 999 - 553 444 0 606 - 312 466 44 88 www.gumusmucizesi.com
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin