Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Masaj artık parmağınızın ucunda! Kumandalı Masaj Minderi 120 TL yerine %50 kampenya indirimi ile 59,90 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu fırsat 2 ay geçerlidir.)
Bu fırsatı hemen paylaş:
120,00 TL
fiyatı: 59,90 TL
indirim
%50
kazancınız
60,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu fırsat 10 Ekim - 10 Aralık 2011 tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Sipariş vermek için FG Pazarlama'yı aradığınızda e-posta yoluyla size gönderilmiş olan fırsat kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.
 • Siparişlerinizi 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26 numaralı telefonları arayıp fırsat kodunuz, isminiz, adres bilginiz ve telefon numaranızı yazarak verebilirsiniz.
 • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
 • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

 • 12 V  adaptör ile çalışır. Çakmak soket mevcuttur.
 • 5 adet motoru vardır böylelikle vücudunuzdaki 7 farklı noktaya masaj yapabilir.
 • 1 adet ısıtma rezistansı vardır.
 • Termostatik koruma sayesinde ekstra güvenlik sağlar.
 • Çok fonksiyonlu kumanda yardımı ile farklı masaj yapılabilir.
 • Kaliteli polyester kumaştan üretilmiştir.
Geleneksel uzak doğu tıbbının masaj teorilerinin ve modern teknolojinin birleşimi ile oluşmuş olan bu cihaz günlük yaşamınızda size gerekli olan enerjiyi sağlayacaktır.
 
Yoğurma ,ezme, parmakla baskı ve merdane, kazıma gibi geleneksel uzak doğu masaj tekniklerini içerir. Mikro işlemcili manyetik fizik tedavi yapar manyetik güç ve beş noktadan titreşimle tüm vücudun metobolizmasını dengeler Adale tutulmaları ve spazmlara da karşı etkili olur.

 

Kireçlenmelerden kaynaklı ağrılara ve romatizmal ağrılarada etkilidir. Yorgunluk ve strese karşı vücudunuzdaki hassas sinir uçlarını uyarır kan dolaşımını hızlandırır,sizi rahatlatır. İyi dengelenmiş ağırlık sistemi sayesinde eşit şekilde masaj sağlanır.
 
Elle ulaşmanızın zor olduğu kısımlarda da masaj yapabilirsiniz. Kumandalı masaj aleti sadece gergin kasların masaj edilmesini sağlamaz, aynı zamanda ayak tabanı gibilerini de yumuşatır. Perküsyon masajı, gerilmeyi hafifletmek, kasları hareket ettirmek ve stresi azaltmak amacıyla kasların farklı katmanlarına ulaşabilir.
 
Ağrıları hafifletir ve şişkinlikleri indirir ve yumuşak bezler ve gergin kasların dinçliğini geliştirir. Gergin kasların rahatlamasını sağlar. Alıştırmadan sonra gergin kasları hemen rahatlatır. Arabada, evde ve işyerinde kullanım için uygundur. Araçda kullanımı için araç çakmak Adaptörü mevcuttur.FG Pazarlama

Adres : 3.Sok.Orta Mah.Dünya İş Merkezi Kat:1 / Sakarya
Telefon : 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26
Faks : 0264 281 43 44
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin