Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Yumurtaların Kıvamını anında görebileceğiniz Dublör Yumurta 20 TL yerine %50 kampenya indirimi ile 9,90 TL! Tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz
(Bu fırsat 2 ay geçerlidir.)
Bu fırsatı hemen paylaş:
20,00 TL
fiyatı: 9,90 TL
indirim
%50
kazancınız
10,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

  • Bu fırsat 8 Ekim - 8 Aralık 2011 tarihleri arasında iki ay boyunca geçerlidir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve kullanabilirsiniz.
  • Sipariş vermek için FG Pazarlama'yı aradığınızda e-posta yoluyla size gönderilmiş olan fırsat kodunuzu ilgili kişiye bildirmeniz yeterli olacaktır.
  • Siparişlerinizi 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26 numaralı telefonları arayıp fırsat kodunuz, isminiz, adres bilginiz ve telefon numaranızı yazarak verebilirsiniz.
  • Türkiye genelinde teslimat ücretsizdir.
  • Fırsat kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk/Spam Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

  • Yumurtanızın pişip pişmediğini ajanınızdan öğrenin
  • Diğer yumurtalarla kaba girer ve ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler
  • Bu harika dublör ile artık kimse size iyi yumurta pişirme konusunda hava atamayacak
  • Sağlık açısından zararlı, zehirli herhangi bir madde içermez
Yumurtanızın pişip pişmediğini ajanınızdan öğrenin!
Yumurta pişirmek kolay iştir, ancak istediğiniz kıvamı her zaman tutturabilmek o kadar da kolay değildir. İstenilen kıvamı tutturmak iyi zamanlama gerektirir. Dublör yumurtamız, diğer yumurtalarla kaba girer, ısıya göre renk değiştirip size doğru zamanı söyler.

Sevdiğiniz kıvama göre yumurta pişirebileceğiniz Dublör Yumurta 20 TL yerine %50 kampenya indirimi ile 9.90 TL'ye sizi bekliyor. Üstelik tüm Türkiye'ye kargo ücretsiz.Yeni ajanınız Dublör yumurta, diğer yumurtaların arasına karışır ve en uygun zamanlamayı yapmanızı sağlar!
Bu harika dublör ile artık kimse size iyi yumurta pişirme konusunda hava atamayacak. Çünkü siz bu işte son derece profesyonel olacaksınız! Sadece insanların değil artık yumurtaların da dublörü var.
Yumurtalar için dublör kullandığınızı gören herkes size ve aşçılığınıza hayran kalacak. Yumurtaları tam kıvamında yapmayı şansa bırakmayın! Isıya duyarlıdır ve böylece zamana göre değil, suyun ısısına göre doğru pişme zamanını gösterir. Isıya göre renk değiştirmesi ve üzerindeki derecelendirme sayesinde yumurtanızın kıvamını gösterir.

Yumurta büyüklüğündedir. Sağlık açısından zararlı, zehirli herhangi bir madde içermez. Yine de yanlışlıkla yenilmemesi tavsiye edilir! Yumurtalarla beraber kabın içine koyulur. Pişirme işleminden sonra kendiliğinden soğuması için tezgah üzerine bırakınız, soğuk suya tutmayınız.

FG Pazarlama

Adres : 3.Sok.Orta Mah.Dünya İş Merkezi Kat:1 / Sakarya
Telefon : 0549 410 51 90 - 0543 860 26 26
Faks : 0264 281 43 44
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin