Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Zayıflatan mucize Bio48 Samandağı Biberi 59 TL yerine kampenya üyelerine özel %50 indirim ile sadece 29 TL. Üstelik Türkiye'nin her yerine Kargo Ücretsiz !
(Bu fırsat 1 ay süre ile geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
59,00 TL
fiyatı: 29 TL
indirim
%50
kazancınız
30,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

  • Bu Fırsat 10 Haziran ile 10 Temmuz 2011 tarihleri arasında 1 ay boyunca geçerlidir
  • Siparişlerinizi 0553 999 0 999 ya da 0312 466 44 88 numaralı telefonları arayarak verebilirsiniz.
  • Bu fırsat kuponunu satın aldığınızda, fırsat kodunuz e-posta ile size gönderilir.
  • Kullanıcı fırsat kodunuza "Hesabım"sayfanızdaki "Fırsatlarım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.
  • Siparişiniz tüm Türkiye'ye ücretsiz kargolanacaktır.
  • Kullanıcı kodunuzu içeren mail, Gelen Kutusunda değilse lütfen Junk Mail kutusunu kontrol ediniz.

Öne Çıkanlar

  • Bio48 Samandağı Biberinden formüle edilmiş, bitkisel içerikli 60 kapsülden oluşur.
  • 10 ayda 40 kilo veren Mesut Yar'ın üzerine kitap yazdığı Samandağı biberinden formüle edilen Bio48 Biber hapı, gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur. Tokluk hissi verir. Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.
  • Bio48 vücudun yağ yakış motoru olan metabolizmayı hızlandıran zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir
  • Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur.


Samandağ biberi, yeşil ve sulu bir biberdir. Çok lezzetli ama aynı zamanda çok da acıdır. Yenmeye başladıktan sonra özellikle ilk iki, üç gün ağzınız yanabilir. Diğer biberlerden daha acı olduğu halde en önemli özelliklerinden biri mideye zarar vermemesi. Midede diğer enzimlerle hemen karışarak sindirimi çabuklaştıran bu biber, spor yapıyormuşsunuz gibi metabolizmanızı hızlandırıyor ve böylece yağ yakmayı kolaylaştırıyor. Samandağ biberi, doğal ortamında yetiştirilip siparişe göre taze olarak yerinden toplanmaktadır. Şu sıralar Antakya�daki pazarlarda hemen tükenmektedir. Sofrada yemeklerle beraber, yemeğin içine doğrayıp ya da közde pişirerek de yiyilebilir. Çok acı olduğu için önceleri yerken dikkatli olmakta fayda vardır.


Bio48 Samandağı Biberinden Formüle Edilmiştir


Bio48 Biber hapı, gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.Tokluk hissi verir.Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.Özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkarır. Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra Bio48 ile ideal kilonuza geldiğinizde formunuzu korumaya yardımcıdır. Yalnız kilolarınızı vermek için değil, aynı zamanda kilonuzu muhafaza etmek içinde kullanılabilir. Bio48 Kullanılmaya başladığı günden itibaren etkisini gösterecektir. Metabolizmanızı düzenlemeye ve sindiriminizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Capsicum Özü: Uzun yıllardır; bilim adamlarının biberin içeriğindeki Capsicum olarak bilinen öz hakkında bilgisi vardı. Capsaicinoid'ler acı biberin içeriğinde bulunan ve sıcaklık arttırımına neden olan bileşikler grubudur. Aslında, insan ve hayvan üzerinde yapılan 30 yıllık araştırmalar, Acı biberin ve içeriğindeki Capsicum özünün kilo vermedeki etkili ve muazzam gücünü kanıtlamaktadır. Bio48 'in çeriğindeki Acı Biber (Capsicum Özü)'in İşlevi: Acı Biber denildiği zaman aklınıza ilk Acı Biber 'in mideyi tahriş etmesi ve acılık hissi gelir. Oysa ki capsicum özü çok faydalıdır. Acı Biber'in faydasını görebilmek için her gün 10 gram acı biberi bir kaç hafta tüketmek gerekir. Biz alternatif olarak Bio48 'de acı biberin özünü aldık. Capsicum özü inanılmaz düzeyde acıdır ve mideyi tahriş eder. Nefesle içeri çekildiğinde veya deri ile temasa geçtiğinde rahatsız edici etkiler doğurabilir. Bununla ilgili yoğun çalışmalar sonucu bütün önlemler alındı ve hiçbir zarar vermeden, hiçbir yan etki olmadan mükemmel derecede bir formül keşfedildi. İşte Bio48 'in formülü bu temele dayanır.


Bio48 Aynı Zamanda Güçlü Bir Termojenik Yağ Yakıcıdır.


Bio48 vücudun yağ yakış motoru olan metabolizmayı hızlandıran zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir. Metabolizmanız hızlandıkça vücut ısınız artar ve bunu gerçekleştirmek için yakıt gerekir. Yağ depolarınızda bulunan fazlalıklar metabolizmanızı hızlandırmak için ihtiyacınız olan yakıttır. İlk adımda metabolik hızın artışıyla fazla yağ yakışı sağlanıyor. Yağ yakışıyla ortaya çıkan enerji ffiziksel aktivite ve egzersiz yapabilmenize yardımcı oluyor ki bu da size hızlı kalori harcama imkânı veriyor. Sonuç, hızlı zayıflama! Sıradan bir zayıflama değil, Göbek basen ve hareketsiz bölgelerdeki kiloların Termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan bitkisel içerikli, zayıflamaya yardımcı gıda takviyesi Bio48; Hem bölgesel zayıflamada hem genel zayıflamada etkili olabilmektedir.

MAJORIS İLAÇ SANAYİ

Adres : Konur 2 Sok.41/3-4 Kızılay / Ankara
Telefon : 0312 466 44 88 www.majoris.com.tr
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin