Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Klasik Pilatesin Tek Adresi Beyondmind ile fit olmaya hazırmısınız? Beyondmind Sakarya'da 1 aylık üyelik (2 gün plates,2 gün cardio ) 110 TL yerine tam %63 kampenya indirimi ile sadece 40 TL!.
(Bu fırsat 1 ay boyunca geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
110,00 TL
fiyatı: 40 TL
indirim
%63
kazancınız
70,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Fırsat  05 Temmuz - 05 Ağustos 2011 tarihleri arasında 1 ay süreyle geçerlidir.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon için lütfen 0 (264) 278 59 58 nolu telefonu arayınız.
 • Bir kişi sadece 1 adet fırsat kuponu kullanabilir.
 • Satın aldıktan sonra Fırsat kodunuz size e-posta olarak gönderilecektir. Ayrıca fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Bir spor merkezinden öte butik konseptini geliştiren Sakarya'da klasik pilatesin tek adresi Beyondmind ile yaza fit girmeye hazır mısınız?
 • Fit olmanın ve ağrılarınızdan kurtulmanın ipuçları beyondmind pilates stüdyosunda!
 • Kilonuz normal ya da normale yakın olduğu halde bel,basen ve göbek çevrenizdeki fazlalıklardan rahatsızlık mı duyuyorsunuz?
 • Çevrenizden dik durmadığınıza dair eleştiriler alıyor ve sırtınızı dik tutmakta zorlanıyor musunuz?
 • Kendinizi sürekli yorgun hissedip vücudunuzun gevşekliğinden mi yakınıyorsunuz?
 • O zaman doğru fırsatı seçtiniz, çünkü pilates tam size göre!
Pilates

Pilates 20. yüzyılın başında Joseph Pilates tarafından ayrobik ve yoga hareketlerinden esinlenerek dizayn edilmiş olan, kasları güçlendirmeyi, esnekliği arttırmayı ve genel olarak doğru nefes aracılığı ile daha sağlıklı olabilmeye yardımcı olmayı amaçlayan bir egzersiz sistemidir.
Pilates temel olarak yedi prensibe dayanır ve şu anda sadece Amerekia Birleşik Devletlerinde 14000 certifikalı eğitmen yaklaşık 11 milyon kişiye bu egzersiz sistemini öğretmektedir.

 

 

Beyondmind Sakarya

Merkezlerimizde ilk olarak sunulan hizmetlerin amacı üyelerin rahatlaması, kendilerini dış dünyanın stresinden uzaklaşabilecekleri bir ortamda bulmalarını sağlamaktır. Her bir seans ilk olarak bu yönde dizayn edilmiştir. Her türlü spor ve fiziksel aktivitenin temelini oluşturan doğru, derin diyafram nefesi, doğru postural (omurgasal) duruş, her dersimizin temel prensibidir. Bu sayede grup veya özel çalışmalarda üyelerimizin ilk olarak doğru derin nefes ile rahatlayıp, akıllarını sakinleştirip ve aklin ötesi boyutunda bir rahatlık içerisinde fiziksel aktivite yapmanın tadını çıkarmalarına yardımcı olunmak hedeflenir.

Temel teknik ve prensiplerin verilmesi ve alt yapı oluştukça hareketlerin seviyeleri önceden dizayn edilmiş seviye seviye ilerleyen programlara göre artar ve  kişiler doğru derin nefes ile beslenme ve aklın sakinleşmesi aracılığı ile bir enerji depolaması yaşarken ayrıca fiziksel vücutlarını da çalıştırarak zayıflamış iç, derin kaslarını geliştirirler. Fiziksel ağrılardan kendilerini kurtarabilir ve vücutlarındaki gözle görülür değişimin tadını sanki hiç enerji harcamıyormuş gibi hissederken tadabilirler. Sakatlık riskini mimimize edebilirler.

Dolayısı ile Sakarya merkezimizde de klasik bir spor salonunda elde edilebilecek fiziksel gelişimden fazlası sunulmaktadır. Üyelerimiz uzman eğitmenler eşliğinde çalışırlar ve kendi yapılarına en uygun gelişim programı içerisinde bulunurken aynı zamanda huzurlu ve kaliteli ortamın tadını çıkartarak rahatlayabilirler. Bu sayede yapacakları her türlü fiziksel aktivitede performanslarını nasıl yükseltebileceklerini ve bunu nasıl en az enerji harcayarak, aklın sakinliği içinde yapabileceklerini kendilerine öğretme imkanı bulurlar.Merkezlerimizde sunulan hizmetler bir yaşam tarzına, ağrısız, doğru derin nefes ile beslenen, zinde bir vücuda; rahat, odaklanabilen, huzurlu ve hayatın tadını çıkartabilen bir akıla sahip olmaya açılan bir kapı niteliği taşıması amacımızdır.

Pilates fizik tedaviciler tarafından çok çeşitli kas ağrılarını ve iskeletsel yapı bozukluklarını gidermek için kullanılır.

Genel olarak sırt ağrısının nedeni yanlış duruşa bağlı gelişen omurgasal bozukluklardır. Bir kişi uzman bir pilates eğitmeni eşliğinde, kendi vücudunun limitlerine saygı duyarken, detaylara dikkat ederek çalışarak her türlü ağrıdan kendini kurtarabilir.

Çalışmalarda ihtiyacınız olacak her türlü alet tesisimizde mevcuttur.
Spor kıyafetiniz ve isteğe göre su veya spor içiceğiniz dışında herhangi birşeye ihtiyacınız olmayacaktır. Herhangi bir spor eşofman takımı işi görecektir.

Bizim tavsiyemiz içinize vücudunuzu saracak bir "body" veya "tight" giymeniz ve üzerine rahat harekete yardımcı olacak t-shirt veya esofman takım seçmeniz. Seçtiyiniz kıyafetin hareket kabiliyetinizi engellememesi ve aklınızı kıyafetinizle ilgilenmek zorunda bırakacak özellikleri olmaması ve sizi rahat çalışmaya bırakabilmesi önemlidir.

Çalışmalara sadece çorap ile katılınabilinir. Bazı bayanlar tesis içinde pisi pisi veya patik giymeyi tercih ediyor.


Beyondmind

Adres : Cumhuriyet Mah.Bahçıvan Sok.No:33/5 / Sakarya
Telefon : 0 (264) 278 59 58 beyondmindsakarya.com
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin