Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Sim Güzellik'de Selülit Düşmanı Kavitasyon Uygulamasının 1 Seansı %90 Kampenya Fırsatı ile 110 TL yerine Sadece 9,90 TL
( Bu fırsat 2 ay boyunca geçerlidir )
Bu fırsatı hemen paylaş:
110,00 TL
fiyatı: 9,90 TL
indirim
%90
kazancınız
100,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Fırsat 30 Nisan 2011 - 30 Haziran 2011 tarihleri arasında 2 ay boyunca geçerlidir.
 • Sim Güzellik Salonu Bayanlara Özeldir.
 • Randevu almanız gerekmektedir.
 • Randevu almak için 0( 264 ) 277 63 64 nolu telefonu arayınız.
 • Bir kişi en fazla 2 fırsat kodu kullanabilir.
 • Fakat dilediğiniz kadar kupon satın alabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Böbrek, karaciğer, kalp-tansiyon, kan pıhtılaşması ve kanser gibi rahatsızlıkları olan kişiler ve hamileler bu uygulamadan faydalanamazlar.
 • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, fırsat kodunuz kodunuz e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Sim Güzellik Salonu'ndan dilediğiniz forma kavuşturacak süper fırsat!
 • Selülit Düşmanı Kavitasyon Uygulamasının 1 Seansı %90 Kampenya Fırsatı ile 110 TL yerine Sadece 9,90 TL
 • Kavitasyon; bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları eritmek,selülitli bölgelerin görünümünün azalmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir.
 • Kişiye özel uygulamaları ve hijyene verdiği önemle müşterilerinin güvenini kazanan Sim Güzellik Salonu, sunduğu bu özel fırsatla sizi de hayallerinizdeki vücuda kavuşturacak.
 • Yaz gelmeden dilediğiniz vücuda kavuşmak için bu fırsatı hemen yakalayın.
KAVİTASYON NEDİR?

Kavitasyon, Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır.

Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.
Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Kavitasyonda sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Ultrason teknolojisi son yıllarda kozmetik ve estetik amaçlı olarak geniş uygulama alanına sahip olmuş olan kavitasyon ve tüm dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.Kavitasyon yöntemide kullanılan ultra kavitasyon teknolojisi ile hücreler arası boşluklar doldurularak, fizyolojik yapısı iyileştirilmesine çalışılır, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesine yardımcı olur ve yağ hücrelerinin çeperlerini zayıflatıp parçalayarak sonuca ulaşılmaya çalışılır. Düşük frekanslı ultrason dalgaları.Cihaz uygulaması bölgesel yağ birikimlerini azaltmak ve vücudu yeniden şekillendirmeyi içermektedir.
Oluşturduğu ultrason dalgaları yağ hücre zarlarını parçalamakta ve açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmaktadır.

KAVİTASYON HANGİ AMAÇLA KULLANILIYOR?

Kavitasyon kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp, yerleşmiş bölgesel yağları
öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir. Kavitasyon makinensinin
bir diğer özelliği de ayarı değiştirilerek güçlü ultrason dalgaları aynı zamanda Kavitasyon cilt sıkılaştırması için fayda sağlamaktadır.

 KAVİTASYON İLE ETKİ NASIL OLUYOR?

Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücü olabilir. Kavitasyon ile
mezuradaki rakamlar en az 2 maksimum 10 cm kadar azalma sağlayabilir.

KAVİTASYON NASIL UYGULANIYOR?

Kavitasyon uygulaması başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 2,5 litre su içilmesi gerekir.
Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için mutlaka uyulması gereken bir kuraldır.
Kavitasyon Uygulaması, haftada bir yada iki seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-10 seansta tamamlanır. Bir seans ortalama 40 dakika sürüyor. Kavitayon uygulaması yapılacak alandaki deriye jel sürüldükten sonra cihazın uygulama başlığı o alanda gezdirilmektedir.Kavitasyon işlemi tamamen ağrısızdır.Seans süresince kulağınıza ıslık gibi bir ses gelecek olup,tamamen zararsızdır.
Seans sonrası idrarda koyulaşma gözlenebilir.Bu parçalanan yağların karaciğer ve böbreklerden atılımından kaynaklanmaktadır. Kavitasyon ıygulamasından En az 2 lt su içmek gerekmektedir.
İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Sonraki seanslarda bu incelme tabiî ki azalarak devam eder. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir.
Kavitasyon tedavisini desteklemek için,yağsız diyet,bol su içilmesi önerilir. Kavitasyon lenf drenajı hızlandırabilir ve parçalanan yağların atılımı hızlandırabilir, buda yaklaşık 1 hafta kadar sonra yağ ağırlığından kayıp olarak karşımıza çıkar. Her ne kadar dikkatli ve özenli bir operasyon yapılsa da ondülasyon dediğimiz dalgalanmalar liposuction un görülen en sık komplikasyonudur.
Liposuction lokal bir kilo verdirme yöntemi gibi uygulandığında, o bölgelerden fazla yağ alınabilmesiyle kişilerin gerçek sorunun ancak bir kısmını çözebilmektedir. Daha sonra, ilerleyen yaşlarda kilo alındığında düzensiz şişlikler oluşabilmekte, bu sefer daha başka estetik ve ruhsal sorunlar ortaya çıkabilme ihtimali hep mevcut olacaktır

KAVİTASYON'un FARKI NEDİR?

Kavitasyonun diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi, uygulama yerlerinde herhangi bir morluğun söz konusu olmaması...

 • Güvenli, ağrısız, non-invaziv
 • Otomatik parametreler
 • Liposuction ile kıyaslanabilecek sonuçlar
 • Kalıcı sonuçlar
 • Kullanım rahatlığı
 • Selülit ve Yağ parçalamada son derece etkili

SİM GÜZELLİK SALONU

Adres : İtfaye Cad.Vatan Sok.Vatan Apt. B Giriş K:2 / Sakarya
Telefon : 0 (264) 277 63 64
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin