Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Makyaj malzemeleri rafa kalksın! Liz Güzellik Salonu'nda 6 ay kalıcı Protez Tırnak 100 TL yerine 50 TL, Kalıcı Kaş Makyajı 250 TL yerine 150 TL, Tüm Geçici Dövmeler 20 TL yerine 5 TL
(Bu fırsat 15 gün geçerlidir.)
Bu fırsatı hemen paylaş:
20,00 TL
fiyatı: 5 TL
indirim
%75
kazancınız
15,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu fırsat 5 Kasım - 20 Kasım 2011 tarihleri arasında, 15 gün boyunca geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar fırsat satın alarak kullanabilirsiniz.
 • Randevu alınması zorunludur.
 • Randevu ve bilgi almak için 0 (264) 281 03 59 - 0 544 885 44 56 nolu telefonları arayabilirsiniz.
 • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, fırsat kodunuz e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Liz Güzellik Salonu alanında profesyonel personellerle hizmet vermektedir
 • Ellerinin güzel, bakımlı ve doğal görünmesini isteyenler için harika bir fırsat.
 • Protez tırnağın takma tırnaktan farkı uzun ömürlü, çok daha doğal görünümlü, en önemlisi sağlıklı olmasıdır
 • Kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirilmesi ile yapılır
 • Kaş ve göz kontürlerini belirgin hale getirme tekniği kişiye özel bir bütünlük içinde uygulanır
 • Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak 3 yıl boyunca görünürlüğünü korur.
Yüzünüzde mükemmel uyum ve denge istiyorsanız bu yöntem tam size göre! Arkanıza yaslanın, işi uzmanına bırakın ve kalıcı makyaj uygulaması ile günün her saati mükemmel bir görünüme kavuşun.

Elleriniz kartvizitinizdir. Ellerinizi Liz Güzellik Salonu'nun uzman kadrosuna teslim edin, bakımlı ve güzel olmanın mutluluğunu yaşayın. Uzamayan, soyulan ve çabuk kırılan tırnaklar, protez tırnak uygulaması ile sorun olmaktan çıkacak! Liz Güzellik Salonu'nda yaşayacağınız bu unutulmaz deneyim ile istediğiniz gibi şekilli, göz alıcı tırnaklara sahip olacaksınız!


Protez Tırnak Uygulaması Nedir? 
Protez tırnak; tırnak sertleştirme, geliştirme ve uzatma yöntemidir. Doğal tırnağa hiçbir zararı olmayan bu uygulama, aksine tırnağı besleyip güçlendirir. Sağlık problemi olanlar ya da tırnak yeme alışkanlığıyla baş edemeyenler için etkin bir çözüm sağlayan bu işlem, kolay, kalıcı ve son derece kullanışlıdır. kullanıcalarını uzun bir süre bakımlı ve ışıltılı tırnaklara kavuşturan protez işlemi, kadınların hayatını kolaylaştıran ve onları sürekli oje sürme derdinden kurtaran bir yöntemdir. 


Kalıcı Makyaj Nedir?
Kalıcı makyaj doğal pigmentleri cildin üzerine yerleştirme sanatıdır. Tamamen doğal mineral ve bitki pigmentlerinin mükemmel bileşiminden elde edilir. Kesinlikle yan etkisi yoktur. Steril ve tek kullanımlık iğnelerle kişiye özel olarak doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına zerk edilme işlemidir. İşlem tamamlandıktan sonra epidermis hücreleri ölür ve yenilenir. Pigmentasyon etkisi yaklaşık olarak yaklaşık 3 yıl boyunca görünürlüğünü korur. Kalıcı makyajda mikro-pigmentler doğal ve su bazlı olduğundan renkler daha mattır ve istediğiniz renk kolayca elde edilebilir. Kaş ve göz kontürlerini belirgin hale getirme tekniği kişiye özel bir bütünlük içinde uygulanır. Kaşlar ve gözler bu yöntemle eşsiz bir güzellik kazanır. Kalıcı makyajın ciltte kalış süresi kişiye bağlıdır. UVB ışınları kalıcı makyajın ömrünü azaltır. Güneşe ve solaryuma maruz kalınmadığında bu süre 3 ile 5 yıl arasında değişebilir. Kalıcı makyaj uygulaması yapılan cihazın profesyonel olması çok önemlidir. Cihazın teknik özellikleri yapılan kontürün sonucunu ve dayanıklılığını büyük ölçüde etkiler. Kalıcı makyaj önemli bir rahatsızlığı olmayan her kişiye uygulanabilir. Şeker hastalarına , HIV virüsü taşıyanlara ve hemofili hastalarına uygulanması kesinlikle sakıncalıdır.


Geçici Dövme Nedir?
Geçici dövme denilince akla ilk gelen şüphesiz Hint kınasıdır. Kına, Batı Asya ve Kuzey Afrika bölgelerin de yetişen bir çalı bitkisinden üretilir. Bu bitkinin yaprakları kurutulur ve öğütülerek üretilir. İçindeki doğal maddelerin bozulmamasına dikkat edilerek toz haline getirilir.Daha önceleri vücuda çeşitli süslemeler yapmak için kullanılan kınanın sakinleştirici ve ağrı kesici etkisi olduğuna, kına süren kişilerin kötülüklerden korunduğuna, şanslı ve bereketli biri olduğuna inanılırdı.  Kına, son yıllarda sıkça geçici dövme olarak kullanılmakta.Kalıcı dövmeyi yaptırırken çekilen acıdan ve çıkartılmak istenmesi esnasında yaşanan zorluktan dolayı geçici dövme gün geçtikçe popülerleşmiştir. Geçici dövme, iğne ile deri altına yapılan dövmenin tam tersine vücuda uygulanışı çok daha kolay ve acısız olan bir uygulamadır.

Liz Güzellik Salonu

Adres : Hilmi Kaya İş Merkezi Zemin Üstü Kat: 1 No:117 Adapazarı / Sakarya
Telefon : (264)-281-03-59
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin