Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: KRM Güzellik'ten Ramazan güzelliği! KRM Güzellik Salonu'nda 1 seans Kavitasyon + 1 seans Lenfdrenaj 100 TL yerine %85 kampenya fırsatı ile sadece 14.90 TL
( Bu fırsat 1 ay boyunca geçerlidir )
Bu fırsatı hemen paylaş:
100,00 TL
fiyatı: 14,90 TL
indirim
%85
kazancınız
85,10 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

  • Bu fırsat  5 Ağustos 2011 - 09 Eylül 2011 tarihleri arasında  geçerlidir.
  • 1 Kişi en fazla 4 fırsat kodu kullanabilir.
  • Randevu almanız zorunludur.
  • Randevu ve bilgi almak için  0 264 272 52 42  nolu telefonu arayabilirsiniz.
  • Bu fırsatı değerlendirirken arkadaşlarınızı da haberdar etmeyi onların da bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini unutmayın.
  • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, fırsat kodunuz e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
  • Fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • Fazlalıklarınız sizi rahatsız ediyor ve kusursuz bir görünümün hayalini kuruyorsanız üzülmeyin. 
  • KRM Güzellik’te 1 seans Kavitasyon + 1 seans Lenfdrenaj 100 TL yerine %85 kampenya fırsatı ile sadece 14.90 TLKavitasyon: Bölgesel yağlanma ve selülit sorunlarında kısa sürede yanıt veren, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu bölüme uygulanan ultrason yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere yol açar. Yağ dokusundaki hücrelerde ilk önce genişleme ve daha sonra patlama meydana gelir. Kavitasyon denilen bu değişiklikler, yağ hücrelerinin yapısını bozar. Parçalanan yağ hücreleri ve yağ asitleri, lenf yolları ile vücuttan dışarı atılır.

Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz: Tamamen ağrısız ve zararsız bir uygulama olan kavitasyon, yüksek tansiyon ve koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıkları olanlara, uygulama bölgesinde yara veya dermatit bulunanlara, akut veya kronik hastalıklar veya ciddi patolojik değişiklikler yaşamış kişilere uygulanamaz.

Lenf drenaj: Tek başına uygulandığında çok etkisi olmayan fakat diğer tekniklerle kullanıldığında kendi etkisini göstermesinin yanında, diğer tekniklerinde etkisini arttıran bir bölgesel zayıflama uygulamasıdır. Kan dolaşımını hızlandırır ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını, dolaşım bozukluğu problemlerinin en aza indirgenmesini ve lokal olarak yağların biriktiği bölgelerde toparlanma sağlar.

KRM Güzellik Merkezi

Adres : Atatürk Blv. Kadir Hoca Sok. Şengüç Apt. No:2 D:1 Adapazarı / Sakarya
Telefon : 0 (264) 272 52 42
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin