Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Spor ve Yaşam Merkezi B-Fit'ten Günde Yarım Saatinizi Ayırarak Zayıflama Fırsatı. Üstelik Bir Aylık Sınırsız Üyeliğiniz Kampenya farkı ile 109,00 TL Yerine 49,00 TL!
(Bu fırsat 2 ay geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
109,00 TL
fiyatı: 49 TL
indirim
%55
kazancınız
60,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • 25 Nisan 2011 - 22 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Bir kişi en fazla 1 fırsat kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
 • Fırsattan hafta içi 09:00 - 21:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 09:00 - 16:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. B-Fit Pazar günleri hizmet vermemektedir..
 • B-Fit yalnızca bayanlara hizmet vermektedir.
 • Kayıt yaptırmak zorunludur
 • Kayıt için 0(264) 281 88 44 nolu telefonu arayınız.
 • Fırsat kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Hesabım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Bu kampanya b-fit'in başka kampanyaları ile birleştirilemez

Öne Çıkanlar

 • Türkiye'nin ilk ve en büyük kadınlara özel spor ve yaşam merkezi olan b-fit'te, günde sadede 30 dakikanızı ayırarak uygulayacağınız programla fazlalıklarınızdan kurtulacak, formunuzu yakalayacak ve en önemlisi de mutlu olacaksınız.
 • Hayallerinizdeki vücuda B-Fit ile sahip olacaksınız!
 • Grup çalışmalarıyla spor yaparken keyifli vakit geçirin!
 • B-Fit bir spor salonunun çok ötesinde!
Kadınların Yaşam ve Spor Merkezi B-Fit'te Günde Yarım Saatinizi Ayırarak Zayıflayabilirsiniz. Üstelik Bir Aylık Sınırsız Üyeliğiniz Kampenya fırsatı ile 109,00 TL Yerine 49,00 TL!

Biz Kimiz ve Ne Yapmaya Çalışıyoruz?

B-fit oluşumuna 2.5 yıl evvel ortaklardan birinin Amerika'da yaşarken benzer bir sisteme katılması ve günde yarım saatini ayırarak 2 beden incelmesiyle başladı.

Bu konu ile ilgili 2 sene araştırma yapan ve eğitimlere katılan ilk ortak, başarısı çok bilimsel esaslara dayanan sadece Amerika'da 13 milyon kişinin katıldığı bu sistemin Türkiye ve Türk kadınları için daha farklı uygulanması gerektiğini düşündü. Bu bir üye ve spor salonu ilişkisinden öte olmalıydı. O andan itibaren B-fit oluşumu hızlandı ve herbiri kendi konusunda çok deneyimli ve profesyonel 6 kadın bir araya gelerek bu sistemi Türk kadınlarının seveceği ve katılacağı bir formata getirdi.

Peki, Kim Bu Kadınlar ve Neden Birlikteler?

Bu kadınların en önemli özelliği hayatı ciddiye almayı ama eğlenceli yanlarını her koşulda ortaya çıkarmayı ilke edinmiş ve hayatları boyu çok çalışmış insanlar olması. Bir tanesi hem işletmeci hem psikolog ve öğretim görevlisi, bir tanesi eğitmen ve reklamcı, bir diğeri hem tiyatrocu hemde işletmeci, bir diğeri eğitmen, bir diğeri masöz ve estetisyen ve bir tanesi de psikolog ve öğretim görevlisi. Yerleri Amerika, İstanbul, Bodrum, İzmir.

Sporun sağlıklı bir yaşam için gerekliliğini artık milletçe öğrendik ama tevekkel ve her güçlüğü hali olmasa bile üstlenen, kendisini düşünmeyi herkesten sonraya bırakan ve çoğunluğu maddi imkansızlıklar içindeki Türk kadınını nasıl spor yapmaya ikna edebilirdik? Sağlığın elden gidiyor desek "bana birşey olmaz evvelallah" diyor, sadece 30 dakika desek "saçımı taramaya vaktim yok" diyor, çok ucuz desek "emekli insanım, bir de spora nereden para bulayım" diyordu.

Sabırla, sevgiyle ve anlayışla deneyip görmelerini sağladık.

Bizi bizden iyi kimse anlamaz dedik ve Türk kadınının spor yapmasına engel olduğunu düşündüğü tüm mazaretleri ortadan kaldırmadık ama spor yapmamak için bir mazeret olmadığını görmesini sağladık. Şimdi her üyemiz B-fit'i yaşatmak için elinden geleni yapıyor.

Neden ucuz ve Nasıl Ucuz Kalacağız?

Ucuzuz çünkü makinelerimiz Amerika'daki en büyük spor aletleri üreticisinde bizim için yapılıyor. Aracı yok!
Makinelerimiz görsellikten çok işlevselliği ile öne çıkıyor. Aksesuar farkı yok. Büyük bir yere ihtiyacımız yok. Yüksek kira giderimiz yok!
Ülke olarak sokağa atacak paramız olmadığına ve desteği sizden alacağımıza inandık.

Neden Sadece 30 Dakika?

Tüm dünyada uygulanan bu sistemle vücudun her noktasının verimli bir çalışma ile 30 dakikada ihtiyacı olan günlük sporu sağlayabileceği kanıtlanmıştır. Bu 30 dakika ile vücudun tüm kasları aerobik ihtiyacınızı karşılayarak çalışır, sağlıklı bir yaşam için gereken böyle bir egzersizdir. Ayrıca 30 dakikalık egzersiz programları arasında istasyon çalışmaları en çok kalori yakandır. Hızlı sonuç verir. Ve herkesin kendine ayıracak mutlaka bir 30 dakikası vardır!

Neden Şu An Sadece Kadınlar İçin?

Küçük alanlarda oluşturulan salonlarımızda sadece bayanlar veya sadece baylar olmasının işleyiş açısından kolaylık sağlayacagını gördük. Ve "Önce bayanlar" sözünden yola çıkarak ilk B-fit'leri kadınlara armağan etmeğe karar verdik.

Neden B-Fit Makinaları

15'den 75'e, yaşlıdan gence kısaca herkesin kullanabileceği kadar kolay, güvenli ve vücuda uyumlu olduğu için. Kendi gücünüz kadar bir itme ve çekme gücünü ancak B-fit makinelarıyla sağlayabilirsiniz. Üzerinize uygulanan bir dış ağırlığın baskısı olmadığı için hiçbir ağrı sızı hissetmezsiniz.

Neden Grup Çalışması

Araştırmalarda insanların bir grup içinde çalışmasının daha motive edici ve eğlenceli olduğu görüşü destek bulmuştur. Ayrıca aletler her seviyedeki fitness çalışmalarına hitap ettiğinden grup olarak toplu çalışmalar için çok uygundur.

Neden Spor?

Eh artık yapmamak için tüm engelleri kaldırdığımız için! Ve daha uzun, sağlıklı, daha az stresli, daha az kireçlenme, daha az yüksek tansiyon ve kalp krizi riskli, kısacası daha mutlu ve kaliteli bir yaşam için. Biçimli bir vücut da bizim size hediyemiz...

Neden B-Fit?

Ucuz, günde sadece 30 dakikanızı vererek, kısa sürede etkisini göreceğiniz ve gerçekçi olmayan beklentilere yer vermeyen bir sistemle "sağlıklı olan güzeldir" i ilke edindiğimiz için...


B-Fit Sağlık ve Spor Merkezi

Adres : Orta Mah.Kavaklar Cad.Aydın Apt.No:11 Kat:2 Daire:3 / Sakarya
Telefon : 0 (264) 281 88 44 www.bfitadapazari.com/
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin