Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Şekil almayan, bakımsız gözüken saçlara elveda! ALİGÜR Kuaför Adapazarı'ndan Brezilya Fönü 500 TL yerine %61 kampenya fırsatı ile 199 TL
(2 ay geçerlidir )
Bu fırsatı hemen paylaş:
500,00 TL
fiyatı: 199 TL
indirim
%61
kazancınız
301,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Aligür Adapazarı Salonunda Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile uygulaması yapılan Brezilya fönü %61 indirimle 500 TL yerine 199 TL 
 • Bu fırsat 22 Nisan 2011 ile 23 Haziran 2011 tarihleri arasında tam 2 ay geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar Fırsat alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Randevu almanız zorunludur.
 • Randevu ve diğer sorularınız için 0264 242 11 50 nolu telefonu arayınız. 
 • Brezilya fönünüzün kalıcı olması için işletmeden veya size önerilecek yerlerden şampuan ve krem almanız tavsiye edilmektedir.
 • Bu fırsatı değerlendirirken arkadaşlarınızı da haberdar etmeyi onların da bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini unutmayın.

Öne Çıkanlar

 • Yıpranmış, kopan, boyalı saçlara sahip hanımlara müjde..
 • Sizde sağlıklı ,enerji dolu, fön görünümlü, canlı ve parlak renlere sahip olabilirsiniz.
 • Brezilian Keratinürün ile kıvırcık ve dalgalı saçları aylarca kalıcı olarak düzleştiriyoruz. 
 • Ayrıca brezilya fönü saçınızın bakımını yaparak, yıpranmış, kimyasal işlem görmüş, açılmış ve boyalı saçlarıda onarmakta ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.
 • Brezilya fönü ile duştan sonra sadece kurutarak fön görünümlü saçlara sahip olacaksınız.
 • Aligür Adapazarı olarak salonumuzda,sektöründe lider konumda, tamamı ruhsatlı ve patentli olan anti ageing ürünler kullanılmaktadır.
 • Güzelliğiniz kadar sağlığınız da emin ellerde.

UzmanTV
Brezilya Fönü

 

ALİ GÜR KİMDİR?

Ali Gür 1954 yılında doğmuş, 1967 Nis kuaförde mesleğe ilk adımını atmıştır. Yıllarca beraber çalıştığı ve sanatını öğrendiği Nis kuaförün 1976 yılında işletmeciliğini devralarak bugünkü Ali Gür kuaför salonlarının ilk halkasını ve temellerini oluşturmuştur.

Ali Gür, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işadamıdır. Yurt içi � yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Aynı donanımı ekibi için de sağlamayı kendine hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir.

Aynı çatı altında topladığı ekibinin kalitesinin yüksek olmasının müşteri mutluluğunu da arttıracağı bilinciyle kendi bünyesinde bir eğitim merkezi oluşturmuştur. 2005 yılında açılan bu okulda personeline işletme, teknik ve iletişim eğitimleri vermektedir.

Ali Gür, müşterilerini salonunun gelişiminde katkıda bulunacak misafirleri olarak görür. Onların şikayetlerini titizlikle dinler, önerilerini değerlendirir. Sektörün ilklerini yapmak, onlar için iyi, hoş olan her şeyi işletmesine uyarlamak için uğraşır. Sosyal konulardaki duyarlılığını mesleğine de taşırken yardım kampanyaları ile bu güzelliğe müşterilerini de ortak eder. Modern Türk kadın ve erkeğine gelecek yıllarda daha iyi hizmet vermenin yollarını arar.

Zincirin diğer halkaları 1998 yılında açılan Profilo AVM, 2000'de açı-lan Olivium AVM, İzmit Real AVM, Kartal M1 Tepe AVM ve 2002'de açılan Koşuyolu Tepe Nautilius AVM'i 6 salona ulaşan Ali Gür, 2007'de büyümeye devam etmiş 2007 Ağustos�ta Ümraniye Meydan AVM, Kasım�da Ankara Antares AVM ve Aralık �da da Adapazarı Adacenter AVM ile şube sayısını 9'a çıkaran Ali Gür büyüyen ve güçlü bir marka olmanın haklı gururunu taşımaktadır.ALİGÜR ADAPAZARI

Adres : ADA AVM 2.KAT ERENLER / Sakarya
Telefon : 0264 242 11 50 www.aliguradapazari.com
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin