Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Kalite ve güzelliğin adresi Ali Gür'den 4 fırsat birden! Bay-Bayan Cilt Temizliği 70 TL yerine 35 TL veya Organik bazlı GOLDWELL marka ürünle işlem görmemiş saçlara perma 145 TL yerine 69 TL veya Manikür + Pedikür + Komple Ağda 120 TL yerine 59 TL veya Yoğun istek üzerine Brezilya Fönü 500 TL yerine 199 TL
(1 ay geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
70,00 TL
fiyatı: 35 TL
indirim
%50
kazancınız
35,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Bu Fırsat 25 Haziran - 25 Temmuz 2011 tarihleri arasında, Ali GÜR Sakarya'da 1 ay boyunca geçerlidir.
 • 1 Kişi aynı fırsattan sadece bir fırsat kodu kullanabilir.
 • Fakat birden fazla kupon satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Randevu almanız zorunludur.
 • Randevu ve bilgi almak için 0 264 242 11 50 nolu telefonu arayabilirsiniz.
 • Bu fırsatı değerlendirirken arkadaşlarınızı da haberdar etmeyi onların da bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini unutmayın.
 • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, fırsat kodunuz e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Cilt Temizliği;  Buhar ile gözenek açılması + Siyah Nokta ve Akne giderilmesi + Maske, Tonik ve Gözaltı Serumları + Nemlendirme işlemlerinden oluşmaktadır. Bu fırsat %50 indirimle sadece 35 TL 
 • Manikür + Pedikür + Komple Ağda ( Koltuk Altı + Bacak + Özel Bölge) %50 indirimle sadece 59 TL
 • Organik bazlı ürün GOLDWELL Marka perma (İşlem görmemiş saçlara uygulanabilir) %52 indirimle sadece 69 TL
 • Yoğun istek üzerine Brezilya Fönü %60 indirimle sadece 199 TL
Ali Gür'den 4 harika fırsat!

Ali Gür'ün Kampenya üyelerine özel hazırladığı 4 harika fırsattan birisini seçerek sizde istediğiniz estetik ve güzelliğe kavuşacaksınız.

FIRSAT 1 : Bay ve Bayanlara yönelik, Buhar ile gözenek açılması + Siyah Nokta ve Akne giderilmesi + Maske, Tonik ve Gözaltı Serumları + Nemlendirme işlemlerinden oluşan cilt temizliği fırsatı sadece 70 TL yerine sadece 35 TL. Bu fırsatla cildiniz nefes alacak, daha canlı bir görünüme kavuşacak.

FIRSAT 2 : Manikür + Pedikür + Komple Ağdadan ( Koltuk Altı + Bacak + Özel Bölge) oluşan fırsat paketi 120 TL yerine sadece 59 TL. Yaz aylarına girdiğimiz bu dönemde sizde daha güzel görünmenin keyfine varacaksınız. 

FIRSAT 3 : Organik bazlı ürün GOLDWELL Marka perma (İşlem görmemiş saçlara uygulanabilir) 139 TL yerine sadece 69 TL. Siz de değişiklik yapıp yeni bir görünüme sahip olmak istemez misiniz?

FIRSAT 4 : Yoğun istek üzerine uzun süre kalıcılığını koruyan Brezilya Fönü 500 TL yerine sadece 199 TL. Ali Gür tecrübesi ve farkıyla sizde fön derdinden kurtulacaksınız.


ALİ GÜR KİMDİR?

Ali Gür 1954 yılında doğmuş, 1967 Nis kuaförde mesleğe ilk adımını atmıştır. Yıllarca beraber çalıştığı ve sanatını öğrendiği Nis kuaförün 1976 yılında işletmeciliğini devralarak bugünkü Ali Gür kuaför salonlarının ilk halkasını ve temellerini oluşturmuştur.

Ali Gür, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işadamıdır. Yurt içi - yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Aynı donanımı ekibi için de sağlamayı kendine hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir.


Aynı çatı altında topladığı ekibinin kalitesinin yüksek olmasının müşteri mutluluğunu da arttıracağı bilinciyle kendi bünyesinde bir eğitim merkezi oluşturmuştur. 2005 yılında açılan bu okulda personeline işletme, teknik ve iletişim eğitimleri vermektedir.

Ali Gür, müşterilerini salonunun gelişiminde katkıda bulunacak misafirleri olarak görür. Onların şikayetlerini titizlikle dinler, önerilerini değerlendirir. Sektörün ilklerini yapmak, onlar için iyi, hoş olan her şeyi işletmesine uyarlamak için uğraşır. Sosyal konulardaki duyarlılığını mesleğine de taşırken yardım kampanyaları ile bu güzelliğe müşterilerini de ortak eder. Modern Türk kadın ve erkeğine gelecek yıllarda daha iyi hizmet vermenin yollarını arar.

Zincirin diğer halkaları 1998 yılında açılan Profilo AVM, 2000'de açı-lan Olivium AVM, İzmit Real AVM, Kartal M1 Tepe AVM ve 2002'de açılan Koşuyolu Tepe Nautilius AVM'i 6 salona ulaşan Ali Gür, 2007'de büyümeye devam etmiş 2007 Ağustos'ta Ümraniye Meydan AVM, Kasım'da Ankara Antares AVM ve Aralıkta da Adapazarı Adacenter AVM ile şube sayısını 9'a çıkaran Ali Gür büyüyen ve güçlü bir marka olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

ALİGÜR ADAPAZARI

Adres : ADA AVM 2.KAT ERENLER / Sakarya
Telefon : 0264 242 11 50 www.aliguradapazari.com
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin