Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

%90'a varan fırsatları kaçırmayın!

Restoran, Cafe, Spor, Konser, Tatil,
Alışveriş, Kişisel Bakım...


En güzel fırsatlar %90'a varan indirimlerle
Kampenya'da! Hemen üye olun!

%90'a varan indirimler Kampenya'da
Şehrinizde yaşamaya değer ne varsa, fırsatları Kampenya'da! Hemen email listemize katılın, siz de hayatı yeniden keşfedenler arasında yerinizi alın!
Hemen Katıl
Günün Fırsatı: Kaliteli hizmeti ile sektörün lider ismi Ali Gür'de Röfle (Dip) + Kérastase ürünleri ile bakım + Fön 205 TL yerine %51 kampenya indirimi ile 99 TL
(1 ay geçerlidir)
Bu fırsatı hemen paylaş:
205,00 TL
fiyatı: 99 TL
indirim
%51
kazancınız
106,00 TL

Kalan Süre

Fırsat gerçekleşti.
Fırsat

Fırsat Detayları

 • Aligür Adapazarı Salonunda Röfle (Dip Röfle)+ Kérastase ürünleri ile bakım+ Fön %51 indirimle 205 TL yerine 99 TL
 • Bu Fırsat 06 Haziran-06 Temmuz 2011 tarihleri arasında, 1 ay boyunca geçerlidir.
 • 1 Kişi sadece bir fırsat kodu kullanabilir.
 • Fakat birden fazla kupon satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Randevu almanız zorunludur.
 • Randevu ve bilgi almak için 0 264 242 11 50 nolu telefonu arayabilirsiniz.
 • Bu fırsatı değerlendirirken arkadaşlarınızı da haberdar etmeyi onların da bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini unutmayın.
 • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, fırsat kodunuz e-mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.
 • Fırsat kodunuza "Hesabım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

 • Saçlarına değişik bir görünüm kazandırmak isteyen bayanlar genelde röfle yaptırmaktadırlar. Yaptıracağınız röfleden olumlu sonuç alabilmek için röfleyi kurallarına göre yaptırmanız gerekir.
 • Kerastase expres bakım ürünleri ve ardından da maske bakım ile saçınızın ışıltısının devamı sağlanır.
 • Aligür Adapazarı olarak salonumuzda,sektöründe lider konumda, tamamı ruhsatlı ve patentli olan anti ageing ürünler kullanılmaktadır
 • Güzelliğiniz kadar sağlığınız da emin ellerde.
Kérastase

Profesyonel teşhis :
Kérastase Danışman Kuaförünün uzmanlığı doğru bir teşhis koymasını ve en doğru saç bakım formüllerini tavsiye etmesini sağlar.

Güzelliği yeniden yaratmak, kuaförün ustalığıdır.

Derinlemesine dönüşüm :
L'Oréal İleri Araştırmalarının sağladığı son teknolojilerle, Kérastase patentli aktif maddeler içeren yenilikçi formüller yaratıyor.

Bu ileri teknoloji, yüksek standartlardaki ürün testleri ile birleşince, Kérastase saçlara ve saç derisine önem veren optimum verimlilikte yenilikçi saç bakım programları ve servisleri sunabiliyor.

Saç kökünden itibaren uzun süre etkili ilk salon bakım servisi, saç derisi için ilk bio-düzenleyici bakım: Kérastase yüksek teknolojiye sahip her yeni formülü ile, lüks saç bakımını yeniden tanımlamaya devam ediyor.

Eksiksiz bir deneyim :
Kérastase Saç Bakım Rituellerini deneyin. Rahatlatıcı, Yoğun ve Lüks Ritueller, her kadının istek ve ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilirler.

Saç derisinden saçın köküne kadar, saçlarınıza uzmanlar tarafından masaj ve bakım uygulanacaktır ve rituel, alınacak sonucu mükemmelleştirmek için şekillendirici bir bakım ile sonlandırılacaktır.


ALİ GÜR KİMDİR?

Ali Gür 1954 yılında doğmuş, 1967 Nis kuaförde mesleğe ilk adımını atmıştır. Yıllarca beraber çalıştığı ve sanatını öğrendiği Nis kuaförün 1976 yılında işletmeciliğini devralarak bugünkü Ali Gür kuaför salonlarının ilk halkasını ve temellerini oluşturmuştur.

Ali Gür, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işadamıdır. Yurt içi - yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Aynı donanımı ekibi için de sağlamayı kendine hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir.


Aynı çatı altında topladığı ekibinin kalitesinin yüksek olmasının müşteri mutluluğunu da arttıracağı bilinciyle kendi bünyesinde bir eğitim merkezi oluşturmuştur. 2005 yılında açılan bu okulda personeline işletme, teknik ve iletişim eğitimleri vermektedir.

Ali Gür, müşterilerini salonunun gelişiminde katkıda bulunacak misafirleri olarak görür. Onların şikayetlerini titizlikle dinler, önerilerini değerlendirir. Sektörün ilklerini yapmak, onlar için iyi, hoş olan her şeyi işletmesine uyarlamak için uğraşır. Sosyal konulardaki duyarlılığını mesleğine de taşırken yardım kampanyaları ile bu güzelliğe müşterilerini de ortak eder. Modern Türk kadın ve erkeğine gelecek yıllarda daha iyi hizmet vermenin yollarını arar.

Zincirin diğer halkaları 1998 yılında açılan Profilo AVM, 2000'de açı-lan Olivium AVM, İzmit Real AVM, Kartal M1 Tepe AVM ve 2002'de açılan Koşuyolu Tepe Nautilius AVM'i 6 salona ulaşan Ali Gür, 2007'de büyümeye devam etmiş 2007 Ağustos'ta Ümraniye Meydan AVM, Kasım'da Ankara Antares AVM ve Aralıkta da Adapazarı Adacenter AVM ile şube sayısını 9'a çıkaran Ali Gür büyüyen ve güçlü bir marka olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

ALİGÜR ADAPAZARI

Adres : ADA AVM 2.KAT ERENLER / Sakarya
Telefon : 0264 242 11 50 www.aliguradapazari.com
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin