Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

Kampenya Nasıl Çalışır ?

Şehrinizi Keşfetmenin En Kolay Yolu!


Kampenya  yaşadığınız şehirin restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik hizmetlerini, kültür ve sanat etkinliklerini büyük indirimlerle sunan bir satın alma platformudur.

  • Kampenya üyelerine hergün genelde %50 ve üzeri indirimlerden oluşan fırsatlar sunar ve bu fırsatları üyelerinin e-posta adreslerine gönderir ve sosyal medyada paylaşır.Kampenya'yı takip etmek size hep kazandıracaktır.
  • İstediğiniz bir fırsattan yararlanmak için "hemen al"a tıkayarak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi sonrası "fırsat kodunuz" size e-posta ve istemeniz durumunda sms olarak gönderilecektir.
  • Her fırsat için belirlenmiş asgari kişi sayısı vardır. Yeterince kişi günün fırsatını satın alırsa, fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir.
  • Günün fırsatı aktif olmazsa, kimsenin kredi kartından tahsilat yapılmaz.Sizler çoğaldıkça rekabet gücümüz artar ve, işletmelerden sizin adınıza daha  büyük indirimler alır, sizleri de birçok yeni mekan ile tanıştırır ve bu işletmelerden çeşitli hizmetlerini  indirimli satın almanıza aracılık eder.
  • Yapmanız gereken tek şey yerinizi ayırtıp mümkün olduğu kadar çok arkadaşınıza haber vermek çünkü fırsattan yararlanabilmek için gerekli olan katılımcı alt sayısının yakalanması gerekiyor. Katılımcı alt sayısı o günün teklifine ve şehrine göre belirlenmektedir.

Hayatı günlük süprizlerle daha eğlenceli hale getirmenin yolu kampenya.com takip etmekle başlar..bizi takip edin !
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin