Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

HakkımızdaKAMPENYA NEDİR ?

Kampenya  yaşadığınız şehrin restoranlarını, eğlence mekanlarını, sağlık ve güzellik hizmetlerini, kültür ve sanat etkinliklerini büyük indirimlerle sunan bir satın alma platformudur.

Size her gün herkesin satın almak isteyeceği birbirinden cazip fırsatları en az %50 indirimli sunmayı amaçlıyoruz. 

Çalıştığımız işletmeleri kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterlere göre seçiyor, üyelerimizin tercihlerini önemsiyoruz.

Bu fırsatları sosyal medya ve diğer internet mecralarında tanıtıyor, grup alımın gücü ile herkesin bu cazip fırsattan faydalanabilmesi için uygun şartları oluşturuyoruz.

Şehirde yeni  ve cazip ne varsa kampenya fırsatları ile her sabah e-postanıza geliyor.


GİZLİ ŞARTLAR YOK ! YANILTMAK YOK !

Fırsat ile ilgili bilmeniz gereken her önemli detayı  belirtiyoruz.

İşletmelerin kapasiteleri üzerinde satış yapılmamasına dikkat ediyor, alacağınız hizmetlerin işletmenin kalite çizgisi altında olmaması için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

Sunduğumuz her fırsata güven duyulsun istiyoruz

Çünkü memnuniyetinizi  önemsiyoruz.

Amacımız  üyelerimizin bir çok farklı ve güzel fırsatı en az %50 indirim ile denemesini  sağlamak ve işletmeleri  fırsatlar ile tanıtarak sürekli müşteriler edinmesine yardımcı olmaktır.

KAMPENYA KİMDİR ?

kampenya.com, bilişim ve teknoloji ,  turizm, etkinlik yönetimi , danışmanlık ve reklam alanlarında faaliyet gösteren firstgategroup iştirakidir.

 


iletişim bilgilerimiz için lütfen tıklayınız
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin