Kampenya - Kampanya, Fırsat, Günlük Fırsat, Günün Fırsatı, Şehir Fırsatı, indirim, istanbul, ankara, izmir, bursa, eskişehir, antalya, sakarya, kazanç, mekan, eğlence, kültür, sanat, şehir, alışveriş, güzellik ve sağlık

Ekibimize Katılın

Sayın Ziyaretçimiz,

Firstgategroup olarak tüm faaliyet konularımız hizmet üretme esaslıdır. Kaliteli hizmet ise sadece işine amatör ruhunu, profesyonel bakış açısını ve gönlünü katan bireyler ce üretilebilir. Bu nedenle ekibimiz en değerli kurumsal varlığımızdır.

Amacımız, kendi dallarında en iyi yada en iyi olmaya aday bireylerin mesleki ve kişisel gelişimini desteklemek, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak için gerekli çalışma ortamını hazırlamaktır.

Hizmetin ölçüm kriteri memnuniyet ve mutluluktur.Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ilke edinen firstgategroup çalışanlarına şeffaf, dinamik ve çağdaş bir çalışma anlayışı sunuyor.

Bu bilinç ve anlayış ile sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kampenya'nın kimlere ihtiyacı var?

Satış Temsilcisi (İlan No: KST001)

  • Üniversite mezunu,
  • Aktif satışa istekli, yetenekli ve minimum 3 yıl tecrübeli,
  • Yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, enerjik ve sonuç odaklı,
  • Prim sistemi ile çalışabilecek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • Sahada restoran, güzellik, etkinlik gibi alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin Kampenya'nın portföyüne katılmasını sağlayacak,
  • Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen takım arkadaşları arıyoruz.
İş Tanımı: Birlikte çalışacağımız işletmeler ile (cafe-restoran, bar, güzellik merkezleri, spor merkezleri vb.) şirketimiz arasında, her iki tarafa kazanım sağlayan kampanyalar yaratılmasını sağlamak ve bunların hayata geçirilmesinde aktif rol oynamak. (Bu tip işletmelerden en az birinde portföy sahibi olan adaylar tercih edilecektir.)

Sahaya çıkarak, Kampenya'da her gün yayınlanan fırsatların yaratıcısı olmak isteyen yaratıcı, kıvrak zekalı, sorumluluk duygusu ve takım ruhuyla hareket eden satış temsilciliği pozisyonu ile ilgileniyorsanız, lütfen özgeçmişinizi bizimle paylaşın.


Kampenya'ya nasıl başvurabilirsiniz?

Başvurularınızı destek@kampenya.com adresine, konu/subject alanının başına İlan Kodu'nu yazarak (Ör: [KST001]) yapabilirsiniz.
Alışveriş Fırsatları
Güzellik ve Sağlık

Diğer Fırsatlar

Facebook'ta Bizi Takip Edin